flamengista napisał(a):

No i zobaczymy jakie oni poniosą konsekwencje tych bluzgów na Tuska i PZPN. Czy będą tylko kary finansowe (wersja optymistyczna), czy zamknięcie stadionu.
W oparciu o to można prognozować, co nas czeka po derbach.
|
A tak bylo na meczu Arki ostatnio
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/84462-kibole.jpg