Sędzia napisał(a):

Tylko czy oni naprawdę chcą się utrzymać? Bo ja mam wątpliwości.
Jeszcze trzeba liczyć na Arkę.
|
Też mi to przeszło przez myśl, ale z drugiej strony tam graja tacy kopacze,
ze na pozostanie w Ekstraklasie w innych klubach moze poza Żytko i Radzewiczem nie maja co liczyc
A w Arce to jest za przeproszeniem taki rozpidziaj, że sie zdzwie jak do konca sezonu wiecej niz 3 punkty zdobeda
Co do Legi to myśle, że Skorża i piłkarze walecznymi sercami pokazali że zasługuja na pozostawienie ich na przyszły sezon

W komplecie.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"