Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 13.05.2011, 21:20
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Temat z idnej beczki... Jaga zremisowała i brakuje nam 1 punktu do MP ale i tak gramy o zwycięstwo z Craxą...

W meczu z Legią nie zagra Vdorjak i Borysiuk...
Mistrz Mistrz Nasz TS !!!

Miałem edytować a wcisnąłem cytat ehhhh
Odpowiedz cytując