Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3314
Stary 13.05.2011, 21:19
No i zobaczymy jakie oni poniosą konsekwencje tych bluzgów na Tuska i PZPN. Czy będą tylko kary finansowe (wersja optymistyczna), czy zamknięcie stadionu.

W oparciu o to można prognozować, co nas czeka po derbach.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując