Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3313
Stary 13.05.2011, 21:19
Nie mogłem oglądnąć dzisiaj całego meczu (Jagi) , tylko sam koniec. Jak tam dzisiaj to wyglądało kibicowsko? Cisza cały mecz (nie pytam od 80 minuty bo wiem) ? Jakieś transparenty? Dzięki za odp.
Odpowiedz cytując