Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
3313
13.05.2011, 21:19
Nie mogłem oglądnąć dzisiaj całego meczu (Jagi) , tylko sam koniec. Jak tam dzisiaj to wyglądało kibicowsko? Cisza cały mecz (nie pytam od 80 minuty bo wiem) ? Jakieś transparenty? Dzięki za odp.
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411