Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12679
Stary 13.05.2011, 21:13
Cytat:
Najlepszy jest Przytuła. W lidze + wypowiada sie jakoby dac szanse Maciejowi Skorży, grać tymi piłkarzami jakich ma obecnie, podkreśla że są to Polacy. Brak oleju w głowie lub obiektywizmu. Obniża loty C+.
Mielcarski za to zna sie na rzeczy. cCały skład Legii z trenerem włączanie do wymiany.
Jedno i drugie bzdura. Przytuła to wiadomo, a znowu Mielcarski tam widzi 15 graczy do wymiany, a jakbyśmy mieli po prostu solidnego bramkarza, to o MP emocje byłyby do końca i nikt by takich dyrdymałów nie opowiadał.
Legionista
Odpowiedz cytując