Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12677
Stary 13.05.2011, 21:12
No ale mozna powiedziec, ze dzisiaj Skaba odkupil swoje winy bo gdyby nie on w 2-3 sytuacjach to by Legia przegrała. Ten jeden strzał co wyciagnał rece do przodu i złapał pilke (jak Pareiko w meczu z Jagiellonią) - mistrzostwo jak to powiedział Mirek Szymkowiak.
Odpowiedz cytując