|
No ale mozna powiedziec, ze dzisiaj Skaba odkupil swoje winy bo gdyby nie on w 2-3 sytuacjach to by Legia przegrała. Ten jeden strzał co wyciagnał rece do przodu i złapał pilke (jak Pareiko w meczu z Jagiellonią) - mistrzostwo jak to powiedział Mirek Szymkowiak.
|