Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12676
Stary 13.05.2011, 21:11
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
ZA te dwa mecze u siebie co zagrała ostatnio Polonia Bytom to im sie powinna degradacja z urzędu należeć
Tak zaprzepaścic koncertowo swoje szanse na utrzymanie to naprawde nie kazdy potrafi
w przyszłym sezonie znowu beda Derby, jestem pewien na 100%
Tylko czy oni naprawdę chcą się utrzymać? Bo ja mam wątpliwości.

Jeszcze trzeba liczyć na Arkę.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując