bridgeburner napisał(a):

ZA te dwa mecze u siebie co zagrała ostatnio Polonia Bytom to im sie powinna degradacja z urzędu należeć
Tak zaprzepaścic koncertowo swoje szanse na utrzymanie to naprawde nie kazdy potrafi
w przyszłym sezonie znowu beda Derby, jestem pewien na 100%
|
Tylko czy oni naprawdę chcą się utrzymać? Bo ja mam wątpliwości.
Jeszcze trzeba liczyć na Arkę.