Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12666
Stary 13.05.2011, 21:03
derr napisał(a):Wyświetl post
jestes pewien?
Przypuszczam. Skoro do 85 minuty panowała cisza w ramach protestu a 5 ostatnich minut wyglądało jak wyglądało to jest to logicznie nasuwający się wniosek.

I cały czas słychać "Piłka nożna dla kibiców" ... oraz pozdrowienia dla Donalda.
Odpowiedz cytując