derr napisał(a):

Przypuszczam. Skoro do 85 minuty panowała cisza w ramach protestu a 5 ostatnich minut wyglądało jak wyglądało to jest to logicznie nasuwający się wniosek.
I cały czas słychać "Piłka nożna dla kibiców" ... oraz pozdrowienia dla Donalda.