Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12665
Stary 13.05.2011, 21:03
Jaga tyle 100% sytuacji miała i ani jednego gola - albo swietnie bronił Skaba, albo nad poprzeczka lub obok słupka. Jak mozna nie strzelic nawet jednego gola grajac z przewaga 2 zawodnikow. Ale nam taki wynik pasuje
Odpowiedz cytując