Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12644
Stary 13.05.2011, 20:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Jaga nie może sobie pozwolić z rozbitą Legią grającą w 9 to nie wiem co oni chcą ugrać w pucharach . Niech mi ktoś wytłumaczy po co grając 11 na 9 zostają 4 piłkarzami z tyłu ?


Z jednej strony za rewelacyjną jesien należy im się miejsce w pierwszej 3, ale osobiście nie widzę tej drużyny w el. LE . Nie w takim składzie , nie na placu budowy i nie kosztem Lechii i Śląska ;p
Nie ma co gadać bo akurat Jaga w poprzedniej edycji pucharów zaprezentowala sie lepiej niz my.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując