Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 13.05.2011, 20:49
artur1906 napisał(a):Wyświetl post
w jedności siła !!! Są tacy co całym sercem są oddani i wydają na kibicowanie całe kieszonkowe mają po 3 lub 33 wyjazdy i naprawdę mają prawo głosu !!!Są i tacy którzy mają dzieci i meczyki oglądają na E i mają po 103 wyjazdy i naprawdę mają prawo głosu Są i tacy którzy są daleko od domu i oglądają Wisełkę w tv i pamiętają jak włóczyli się po takich dziurach że trudno na mapie znależć jak Wisła grała w drugiej lidze i też mają prawo głosu.Bo wszystkich łączy miłość do Wisły.
Amen! 10 znaków.
Odpowiedz cytując