Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12641
Stary 13.05.2011, 20:46
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Jaga gra strasznie asekuracyjnie, a w ataku wali głową w mur. Na razie wygląda na to, że Legia może wytrzymać do końca.
Patrzac na to co sie dzieje w tym sezonie to jedna kontra i Legia moze wygrac ten mecz jak tak dalej Jaga bedzie marnowac okazje
Odpowiedz cytując