flamengista napisał(a):

|
Jaga gra strasznie asekuracyjnie, a w ataku wali głową w mur. Na razie wygląda na to, że Legia może wytrzymać do końca.
|
Patrzac na to co sie dzieje w tym sezonie to jedna kontra i Legia moze wygrac ten mecz jak tak dalej Jaga bedzie marnowac okazje