Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12640
Stary 13.05.2011, 20:46
Dubi napisał(a):Wyświetl post
zdobywając Majstra z Craxą obawiałbym sie o forme naszych pilkarzy w mecz z Legią ... już raz zagralismy tam jako świezo upieczony mistrz ....
Co Wy macie z tym majstrem? To nie Poznań, ludzie!

Polonia, jeszcze jeden gol i będzie pięknie!
Odpowiedz cytując