Dubi napisał(a):

|
zdobywając Majstra z Craxą obawiałbym sie o forme naszych pilkarzy w mecz z Legią ... już raz zagralismy tam jako świezo upieczony mistrz ....
|
Co Wy macie z tym majstrem? To nie Poznań, ludzie!
Polonia, jeszcze jeden gol i będzie pięknie!