Karherop napisał(a):

Jeśli Jaga nie może sobie pozwolić z rozbitą Legią grającą w 9 to nie wiem co oni chcą ugrać w pucharach . Niech mi ktoś wytłumaczy po co grając 11 na 9 zostają 4 piłkarzami z tyłu ?
Z jednej strony za rewelacyjną jesien należy im się miejsce w pierwszej 3, ale osobiście nie widzę tej drużyny w el. LE . Nie w takim składzie , nie na placu budowy i nie kosztem Lechii i Śląska ;p
|
Drużyna Jagi siebie też w żadnych pucharach nie widzi i robi wszystko by tam nie zagrać - komu taki kłopot na wakacjach potrzebny
