spirit napisał(a):

|
Od nas to najważniejsze, żeby Cikos nie dostał kartki, bez reszty jakoś sobie poradzimy.
|
Dlaczego? Jakbyśmy wygrali (odpukać) derby, to przecież z Legią spokojnie może zagrać Burliga. Gorzej z lewą stroną.
PS. Legia wstawiła przegubowiec
