Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12629
Stary 13.05.2011, 20:36
spirit napisał(a):Wyświetl post
Od nas to najważniejsze, żeby Cikos nie dostał kartki, bez reszty jakoś sobie poradzimy.
Dlaczego? Jakbyśmy wygrali (odpukać) derby, to przecież z Legią spokojnie może zagrać Burliga. Gorzej z lewą stroną.

PS. Legia wstawiła przegubowiec
Odpowiedz cytując