flamengista napisał(a):

Przecież piszę - sukcesy klubowe. Sukcesy jako selekcjonera są oczywiście znane, ale to inna para kaloszy. Wielu dobrych trenerów klubowych nie radziło sobie w reprezentacjach i na odwrót - wielu selekcjonerów nie radziło sobie w klubach. Najlepszy przykład: Luiz Felipe Scolari.
Z innej beczki: liczę dzisiaj na dobry mecz. Serio
|
W klubie musi za wszystko odpowiadać. Przygotowanie do sezonu, dobór zawodników. Jako Selekcjoner wysyła powołania i dostaje "gotowy produkt".
Dr.Joint napisał(a):

|
Jeśli Legia dzisiaj wygra z Jagą, to już dzisiaj mamy mistrza?
|
Nasza wygrana niezależnie o reszty wyników daje nam mistrzostwo, bo z Jagą mamy lepszy bilans bramkowy.