Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12628
Stary 13.05.2011, 20:35
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Przecież piszę - sukcesy klubowe. Sukcesy jako selekcjonera są oczywiście znane, ale to inna para kaloszy. Wielu dobrych trenerów klubowych nie radziło sobie w reprezentacjach i na odwrót - wielu selekcjonerów nie radziło sobie w klubach. Najlepszy przykład: Luiz Felipe Scolari.

Z innej beczki: liczę dzisiaj na dobry mecz. Serio
W klubie musi za wszystko odpowiadać. Przygotowanie do sezonu, dobór zawodników. Jako Selekcjoner wysyła powołania i dostaje "gotowy produkt".

Dr.Joint napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Legia dzisiaj wygra z Jagą, to już dzisiaj mamy mistrza?
Nasza wygrana niezależnie o reszty wyników daje nam mistrzostwo, bo z Jagą mamy lepszy bilans bramkowy.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując