Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12623
Stary 13.05.2011, 20:28
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
nie bój się, w Wiśle też jest paru zagrożonych... a że derby
Zagrożeni: Cikos, Jirsak, Kirm, Paljić, Wilk.

Coś mi się wydaje, że min. dwóch z nich wyleci na mecz z Legią. Ale może i wylecieć pięciu, byle tylko wygrać te derby!!
A mecz Legia - Wisła będzie potraktowany jako dwa mecze - ekstraklasa i ME
Odpowiedz cytując