szczebrzeszcz napisał(a):

|
nie bój się, w Wiśle też jest paru zagrożonych... a że derby
|
Zagrożeni: Cikos, Jirsak, Kirm, Paljić, Wilk.
Coś mi się wydaje, że min. dwóch z nich wyleci na mecz z Legią. Ale może i wylecieć pięciu, byle tylko wygrać te derby!!
A mecz Legia - Wisła będzie potraktowany jako dwa mecze - ekstraklasa i ME
