Wyświetl pojedynczy post
artur1906
Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: 27 LAT w N-H teraz...r22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 13.05.2011, 20:10
w jedności siła !!! Są tacy co całym sercem są oddani i wydają na kibicowanie całe kieszonkowe mają po 3 lub 33 wyjazdy i naprawdę mają prawo głosu !!!Są i tacy którzy mają dzieci i meczyki oglądają na E i mają po 103 wyjazdy i naprawdę mają prawo głosu Są i tacy którzy są daleko od domu i oglądają Wisełkę w tv i pamiętają jak włóczyli się po takich dziurach że trudno na mapie znależć jak Wisła grała w drugiej lidze i też mają prawo głosu.Bo wszystkich łączy miłość do Wisły.
Odpowiedz cytując