Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Malines
Junior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: AzOrY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4924
Stary 13.05.2011, 20:09
Ku..a ale WSTYD - DERBY w niedziele a tu jeszcze 2000 biletów zostało :/

To chyba efekt "środowego nieporozumienia"... Mam nadzieje że jeszcze wykupią ludzie wszystko jak na Lecha... Z Wiślackim pozdrowieniem!
"...KRAKOWSKA WISŁA TO NASZ KLUB, POTĘŻNY I WSPANIAŁY..."
"...SIEDZIBĘ DAŁ MU STARY GRÓD, ODWAGĘ ORZEŁ BIAŁY..."

"...NIECH CHWAŁA TWOJA WIECZNIE TRWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."

Odpowiedz cytując