Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
scofield
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Roztoki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12599
Stary 13.05.2011, 19:41
Polonia do boju !!!
''Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki''
H. Reyman
Odpowiedz cytując