Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 13.05.2011, 19:31
licoo napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że gniazdowy zaintonuje ,, Wszyscy wstają i śpiewają", a następnie razem z G cały stadion śpiewa ,,Wisła to my...", tak na zgodę z piknikami

Takie oczyszczenie dla obu stron )))

Piękna perspektywa. Tylko od nas samych zależy czy będzie to miało miejsce.
Odpowiedz cytując