licoo napisał(a):

Mam nadzieję, że gniazdowy zaintonuje ,, Wszyscy wstają i śpiewają", a następnie razem z G cały stadion śpiewa ,,Wisła to my...", tak na zgodę z piknikami
|
Takie oczyszczenie dla obu stron )))
Piękna perspektywa. Tylko od nas samych zależy czy będzie to miało miejsce.