Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12595
Stary 13.05.2011, 19:07
grudziadzanin napisał(a):Wyświetl post
To poprawię Jest jeszcze Korona Kielce, która również będzie się liczyć w walce o utrzymanie
A no tak, masz rację
Tylko oni mają u siebie jeszcze Arke i Górnik więc mają dużo dużo łatwiej, nie zmienia to faktu że razem z Arką i Polonią B. grają tragicznie
Odpowiedz cytując