Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Poprawcie mnie jeśli się mylę:
Dziś: Polonia - Górnik 1
Niedziela: Wisła - Cracovia 1
Za tydzień: Arka - Polonia 2
= Pasy w 1 lidze bez względu na wszystkie inne wyniki (nie licząc licencji itp)?
|
To poprawię

Jest jeszcze Korona Kielce, która również będzie się liczyć w walce o utrzymanie
