Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Pennywise
Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 13.05.2011, 18:31
małpa napisał(a):Wyświetl post
+ dla skwk, ale wielki " - " dla ozsk . Już mnóstwo postów tu było, nie będę się powtarzał ale w 2 zdaniach;

RZĄDOWI O TO CHODZI ŻEBY NIE BYŁO ZORGANIZOWANEGO DOPINGU !!!
PRZECIEŻ ONI NIE CHCĄ OPRAW, DOPINGU , I FLAG NA PŁOTACH...ONI CHCĄ DRUGĄ ANGLIĘ ZROBIĆ ~~!!!
Oni chcą zamknąć kibicom usta. Rusza kampania, a publiczne wyrażanie niechęci do rządzących to dla nich ANTYKAMPANIA!