Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
12586
13.05.2011, 18:30
Ten sezon na prawde moze byc znakomity. Wisła Mistrzem Polski, ktos z dwojki Slask-Lechia wicemistrzem Polski i ktos z nich na 3 miejscu. Takiego czegos przed tym sezonem pewnie nikt nie zakładal a teraz istnieje szansa na taki koniec.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael