Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12586
Stary 13.05.2011, 18:30
Ten sezon na prawde moze byc znakomity. Wisła Mistrzem Polski, ktos z dwojki Slask-Lechia wicemistrzem Polski i ktos z nich na 3 miejscu. Takiego czegos przed tym sezonem pewnie nikt nie zakładal a teraz istnieje szansa na taki koniec.
Odpowiedz cytując