|
+ dla skwk, ale wielki " - " dla ozsk . Już mnóstwo postów tu było, nie będę się powtarzał ale w 2 zdaniach;
RZĄDOWI O TO CHODZI ŻEBY NIE BYŁO ZORGANIZOWANEGO DOPINGU !!!
PRZECIEŻ ONI NIE CHCĄ OPRAW, DOPINGU , I FLAG NA PŁOTACH...ONI CHCĄ DRUGĄ ANGLIĘ ZROBIĆ ~~!!!
|