Temat
:
Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
311
13.05.2011, 17:58
Panowie, jest szansa żeby pokazać jak się bawi szlachta. Jest szansa żeby pokazać co to znaczy doping. Jest szansa, żeby pokazać całej Polsce co potrafi zrobić 18 tys ludu w Krakowie. Nie zmarnujmy tego. Każdy drze jape, nakręcamy się!
Grzadq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grzadq
Znajdź inne posty napisane przez Grzadq