flamengista napisał(a):

Wolę przekleić to oświadczenie, bo strona przeżywa właśnie oblężenie:
Nie muszę dodawać, że i mnie to oświadczenie absolutnie satysfakcjonuje.
W związku z oświadczeniem, wydaje mi się że należy zamknąć dyskusję nad wcześniejszymi wydarzeniami. Dajmy sobie szansę na ułożenie normalnych relacji. Wewnętrzny konflikt nie jest w Wiślackim interesie.
Temat na razie zostawiam otwarty, ale proszę nie wracać do kwasów środowych. Wszystkie posty na ten temat będą kasowane.
|
Nie tylko Ciebie. W ramach solidarności z innymi ekipami można nie dopingować przez 10-15 minut, ale później doping już może być.
Zamknięte stadiony Śląska, Zagłębia, Widzewa. Przecież to jest parodia. Po tym mam poważne obawy czy i nam na derby Kracik stadionu nie zamknie, ale jutro chyba urząd jest zamknięty.