Temat
:
[27 kolejka] Wisła - Cracovia - MECZ O MISTRZOSTWO 2010/11 !! 15 maja, 14:45
Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
Od: 07.2006
Offline
#
109
13.05.2011, 17:38
Dogadali się. Basałaj z SKWK ! Bedzie doping. Tak podali na konkurencyjnej stronie.
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20037
i
http://www........./news/show/6776__...e_ustalenia__b
_
Ostatnio edytowane przez libero : 13.05.2011 o godz. 17:49.
libero
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do libero
Znajdź inne posty napisane przez libero