Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3297
Stary 13.05.2011, 17:30
Cytat:
W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie przedstawicieli SKWK z Prezesem Wisły Kraków Panem Bogdanem Basałajem. Wydarzenia na meczu z Lechem uznano za nieporozumienie wynikające z braku przepływu informacji i niepotrzebnych emocji. Obie strony proszą o nierozpamiętywanie zaistniałej sytuacji, gdyż nie służy to wspólnemu dobru Wisły Kraków, na którym wszystkim nam zależy
Podstawa to umieć się dogadać, tym bardziej że Zarządowi Wisły & SKWK zależy na dobru Wisły.
KUR** PIĘKNIE!! SKWK WIELKI SZACUN DLA WAS ZA DECYZJE.
DAJEMY Z SIEBIE MAXA! WSZYSCY NA CZERWONO I WSZYSCY DOPINGUJEMY NA PEŁNEJ KUR**E!

KAŻDY TO POWIE! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!

Do zobaczenia w niedziele na G5!
Powód: TYLKO WISŁA! MISTZ MISTRZ NASZ TS!!
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 13.05.2011 o godz. 17:43.
Odpowiedz cytując