Cytat:
|
W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie przedstawicieli SKWK z Prezesem Wisły Kraków Panem Bogdanem Basałajem. Wydarzenia na meczu z Lechem uznano za nieporozumienie wynikające z braku przepływu informacji i niepotrzebnych emocji. Obie strony proszą o nierozpamiętywanie zaistniałej sytuacji, gdyż nie służy to wspólnemu dobru Wisły Kraków, na którym wszystkim nam zależy
|
Podstawa to umieć się dogadać, tym bardziej że Zarządowi Wisły & SKWK zależy na dobru Wisły.
KUR** PIĘKNIE!! SKWK WIELKI SZACUN DLA WAS ZA DECYZJE.
DAJEMY Z SIEBIE MAXA! WSZYSCY NA CZERWONO I WSZYSCY DOPINGUJEMY NA PEŁNEJ KUR**E!
KAŻDY TO POWIE! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE!!
Do zobaczenia w niedziele na G5!