Snow napisał(a):

I bardzo dobrze, że byłaby kontrowersyjna. To właśnie jej największy plus - mówiono by o niej wszędzie.
A gdyby rudy zamknął za to stadion? To właśnie pokazałoby debilizm władzy.
|
Tutaj włodarze klubu stanęli przed prostym faktem bo w 95 % zamknęliby stadion, stawiając się w ich sytuacji również zablokowałbym jej pokazie nie z tego względu że nie szanuję kibiców lecz sumują zyski i starty lepiej jest mieć stadion otwarty na decydujące mecze. Zyskiem tak jak mówisz było pokazanie "debilizmu władzy" co dla mnie jest faktem oczywistym od lat X.
Jeszcze raz podkreślam że nie mam nic do tego co było na oprawie.
No i szacunek za to że nie ma strojenia fochów i obrażania się. Miejmy nadzieję że tak smutnych widoków nie będziemy już doświadczać.