Ciszą nic sie nie osiągnie, rząd sie nie ugnie, zwłaszcza ze są wybory w październiku, a temat jest medialny, większość ludzi siedzących przed telewizorem nie ma pojęcia jak wygląda sytuacja dla nich kibic=chuligan, nawet w tym tygodniu były badania sondażowe w których większość popiera zamykanie stadionów
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wi...0,824979.html#
dzisiejszy świat jest oparty na ciagłym PR, czy to negatywnym czy pozytwnym
jedyne co można zrobić to pokazywać pozytywna stronę kibicowską poprzez doping, oprawę, atmosferę na stadionie czy jakieś akcje społeczne
mecz z Lechem oglądałem w C+, komentator bardzo pozytywnie wypowiadała się o kibicach Wisły, atmosferze, dopingu w oczywiście w poprzednich meczach
tak ze to jest zauważalne,tym można sie przebić przed ten medialny chłam , w ten sposób należny kreować pozytywny wizerunek kibica, że wcale po stadionie nie lata się z siekierami ...