Temat
:
[27 kolejka] Wisła - Cracovia - MECZ O MISTRZOSTWO 2010/11 !! 15 maja, 14:45
Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
Od: 08.2006
Offline
#
107
13.05.2011, 17:23
jak byście się zachowali po strzeleniu bramki
Cracovii,
tzn w jaki sposób manifestowalibyście swą radość na boisku
? ciekawy jestem opinii naszych kibiców ;-)
edit: FraMat
Ostatnio edytowane przez FraMat : 13.05.2011 o godz. 20:36.
biziu25
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do biziu25
Znajdź inne posty napisane przez biziu25