Wyświetl pojedynczy post
biziu25
Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 13.05.2011, 17:23
jak byście się zachowali po strzeleniu bramki Cracovii, tzn w jaki sposób manifestowalibyście swą radość na boisku? ciekawy jestem opinii naszych kibiców ;-)

edit: FraMat
Ostatnio edytowane przez FraMat : 13.05.2011 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując