Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3292
Stary 13.05.2011, 17:19
Snow napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze, że byłaby kontrowersyjna. To właśnie jej największy plus - mówiono by o niej wszędzie.
A gdyby rudy zamknął za to stadion? To właśnie pokazałoby debilizm władzy.
Czyli dla Ciebie bardziej wartościowe od obejrzenia meczu derbowego i świętowania mistrzostwa jest ujrzenie oprawy meczowej, tak?

Zazdroszczę hierarchii wartości.

Odpowiedz cytując