Snow napisał(a):

I bardzo dobrze, że byłaby kontrowersyjna. To właśnie jej największy plus - mówiono by o niej wszędzie.
A gdyby rudy zamknął za to stadion? To właśnie pokazałoby debilizm władzy.
|
Czyli dla Ciebie bardziej wartościowe od obejrzenia meczu derbowego i świętowania mistrzostwa jest ujrzenie oprawy meczowej, tak?
Zazdroszczę hierarchii wartości.