Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3290
Stary 13.05.2011, 17:17
Snow napisał(a):Wyświetl post
I bardzo dobrze, że byłaby kontrowersyjna. To właśnie jej największy plus - mówiono by o niej wszędzie.
A gdyby rudy zamknął za to stadion? To właśnie pokazałoby debilizm władzy.
Co do rozgłosu medialnego to z pewnością masz rację. Bez dwóch zdań, tą oprawę komentowano by wszędzie.

Nie wziąłeś jednak pod uwagę jednej istotnej kwestii. Zauważ, że ta oprawa jeszcze bardziej skłóciłaby środowisko Wiślaków. Teraz jest kiepsko, moim zdaniem po tej oprawie byłoby tragicznie. Takie jest moje zdanie.

PS. co do władzy chyba nikt nie ma złudzeń i nie musimy mieć do tego zamkniętego stadionu, by się w tym przekonaniu utwierdzać

PS2.
Cytat:
nie będzie prowadzony zorganizowany doping
No to sprawa jest chyba jasna. Zorganizowany doping - czyli taki, obejmujący oprawy i dyrygowany przez gniazdowego. Nie wyklucza to spontanicznego dopingu, prowadzonego przez zwykłych kibiców, zainteresowanych widowiskiem sportowym.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 13.05.2011 o godz. 17:28.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując