|
Wracam do domu i dowiaduję się, że już zamknięto dzisiaj 3 stadiony z czego ostatni za całokształt. Zaczynam rozumieć decyzję naszego zarządu... Przecież teraz wszystko zależy od kaprysu Tuska-wojewody i derby są bez kibiców bo kiedyś tam było niebezpiecznie. To już jest naprawdę chore.
|