Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 13.05.2011, 16:28
Wracam do domu i dowiaduję się, że już zamknięto dzisiaj 3 stadiony z czego ostatni za całokształt. Zaczynam rozumieć decyzję naszego zarządu... Przecież teraz wszystko zależy od kaprysu Tuska-wojewody i derby są bez kibiców bo kiedyś tam było niebezpiecznie. To już jest naprawdę chore.