GajowyDrwal napisał(a):

No właśnie. Więc skoro wbiegli kibice Lecha, to do ch**a dlaczego ja jestem karany i nie mogę jechać do Lubina?
Z tego co mi wiadomo gdy Duńczyk uderzył piłkarza Szwecji to po dupie dostał związek Danii, a nie cała Skandynawia?
|
Bo kibice Zaglebia zabawiali sie racami

a jak wiadomo nie ma gospodarza to nie wypada zostawiac gości samych sobie
