Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3273
Stary 13.05.2011, 16:03
GajowyDrwal napisał(a):Wyświetl post
No właśnie. Więc skoro wbiegli kibice Lecha, to do ch**a dlaczego ja jestem karany i nie mogę jechać do Lubina?

Z tego co mi wiadomo gdy Duńczyk uderzył piłkarza Szwecji to po dupie dostał związek Danii, a nie cała Skandynawia?
Bo kibice Zaglebia zabawiali sie racami a jak wiadomo nie ma gospodarza to nie wypada zostawiac gości samych sobie
Odpowiedz cytując