Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 13.05.2011, 16:01
ASecond17 napisał(a):Wyświetl post
zaśpiewajmy im TA OSTATNIA NIEDZIELA Mietka Fogga, jak Legia w 2006 Polonii śpiewała!!!
haha idealnie mam nadzieje ze ktorys z gniazdowych to czyta i podchwyci pomysl
Odpowiedz cytując