Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Zlatan93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.05.2011, 16:01
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
Ja mam nadzieje zeby był doping, w końcu to są wyjatkowe derby pod dwoma względami i mogą się nie zdarzyć takie kolejne prędko.
1) Po raz pierwszy od dwóch lat zagramy derby u siebie.
2) Zdobycie mistrza pokonując największego rywala.
3) Największy rywal żegna się z Ekstraklasą.