PlacekTSW napisał(a):

Ja mam nadzieje zeby był doping, w końcu to są wyjatkowe derby pod dwoma względami i mogą się nie zdarzyć takie kolejne prędko.
1) Po raz pierwszy od dwóch lat zagramy derby u siebie.
2) Zdobycie mistrza pokonując największego rywala.
|
3) Największy rywal żegna się z Ekstraklasą.