Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 13.05.2011, 16:00
Jest jeszcze jedna sprawa. Jest więcej niż pewne, że znaczna część ludzi i tak nie zastosuje się do protestu i będzie lepiej lub gorzej dopingować. Efekt - zamiast protestu żałosny, szarpany doping. Jeżeli ta idea ma nie zostać ośmieszona to należy podejmować takie działania, które mogą dać jakiś pozytywny efekt. To, co zdarzyło się na Lechu tylko ten protest ośmiesza.
Protestujmy ale z głową. Na derbach nie ma szans na ciszę. Jeżeli i tak jej nie będzie to już lepiej niech będzie wspaniały doping. Inaczej powtórzymy to co było ostatnio - czyli żałosne pod każdym względem widowisko polegające na wzajemnym obrażaniu. Czy sranie na własne gniazdo to aby na pewno jest najlepszy pomysł?