Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3270
Stary 13.05.2011, 15:57
Cytat:
PS. Widzewa też już zamknęli.
jeszcze siedem , jeszcze siedem !

A propo Łodzi . Tam również zatrwożony czytelnik skontaktował się odpowiednią gazetą.

Cytat:
Z "Gazetą" skontaktował się oburzony czytelnik, kibic Widzewa, który środowy mecz z PGE GKS-em Bełchatów oglądał na trybunie B (za bramką). Opowiedział, że po kilku minutach meczu został wręcz zmuszony do wyjścia z sektora. - Najpierw fani spod zegara krzyknęli "wychodzimy", a chwilę później kilka groźnie wyglądających osób z naszego sektora przez megafony nawoływało, aby opuszczać trybuny - mówi Marcin.
Odpowiedz cytując