Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3268
Stary 13.05.2011, 15:50
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak to w czym problem, ze klub, który jest organizatorem meczu i ponosi jako pierwszy odpowiedzialność za wydarzenia na stadionie podjął suwerenna decyzje o zakazie wywieszenia oprawy
Klub jako klub miał do tego prawo i z niego skorzystał. A to, że kibice się na to nie zgadzają, aby klub ingerował w ich działania to inna bajka. Za komuny również była cenzura. Komuna padła.

Akcje Miedzi i Sandencji - miód

PS. Widzewa też już zamknęli.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując