dynek.pl napisał(a):

Skoro tak to w czym problem, ze klub, który jest organizatorem meczu i ponosi jako pierwszy odpowiedzialność za wydarzenia na stadionie podjął suwerenna decyzje o zakazie wywieszenia oprawy
|
Klub jako klub miał do tego prawo i z niego skorzystał. A to, że kibice się na to nie zgadzają, aby klub ingerował w ich działania to inna bajka. Za komuny również była cenzura. Komuna padła.
Akcje Miedzi i Sandencji - miód
PS. Widzewa też już zamknęli.