c. napisał(a):

|
Skoro klub zezwolił na wniesienie oprawy po wcześniejszym zapoznaniu się z jej grafiką to co miało się znajdować? Zezwolił więc wszystko ok. Oprawa została wniesiona na stadion po czym klub zmienił decyzję nie tłumacząc dlaczego tak zrobił odsyłając swoich kib Zdanie każdy sobie wyrobi. Ujawniać publicznie tego nie można bo kosztowała ona sporo pieniędzy i wysiłku wielu osób i może być ona jeszcze wykorzystana. Choć może to być ostatni miesiąc ruchu kibicowskiego w Polsce. Potem nie będzie drugiej Anglii tylko druga Korea Północna. Boże chroń fanatyków
|
I to jest kolego właśnie cel całej tej pokazówki Tuska, WD PZPNu co tydzień karze pół ligi za piro czy transparenty, bo albo klub przymyka na to oko, bo ma układ z kibicami albo nie potrafi wyegzekwować obowiązujących przepisów. Tak jak mówisz to co jest na tej oprawie nie ma znaczenia, bo równie dobrze wyrażając zgodę klub mógł wyjsc z założenia, że nie będzie robił problemów, jakby co sklw płaci karę i tyle. Kiedy jednak rząd zaczął działać i nastało widmo zamknięcia stadionu za najmniejszą bzdurę to woleli nie ryzykować. Koreą nie strasz bo to taki sam populizm jak atak gejów czy zajęcie ziem polskich przez Niemców jak to kiedys JK straszył. Ruch kibicowski w Polsce będzie jeszcze długo, z tym wyjątkiem że może w końcu na stadionach nie będzie żadnego łamania prawa (nawet tego które nam się nie podoba)