Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2524
Stary 13.05.2011, 15:43
Jest nas kilka osób pracujemy, uczymy się mamy zajęcia domowe tak, że nie zawsze nadążamy szczególnie teraz, gdy jest tak gorący okres Jak cos widzicie to właśnie to jest miejsce by takie cos zgłaszać ew. macie przy każdy poście trójkąt z wykrzyknikiem ,,powiadom o złym poście:”.
Odpowiedz cytując