|
Jest nas kilka osób pracujemy, uczymy się mamy zajęcia domowe tak, że nie zawsze nadążamy szczególnie teraz, gdy jest tak gorący okres Jak cos widzicie to właśnie to jest miejsce by takie cos zgłaszać ew. macie przy każdy poście trójkąt z wykrzyknikiem ,,powiadom o złym poście:”.
|