|
czytam niektórych posty i choć jest wolność słowa i ją szanuję to niektórzy naprawdę nie powinni się tutaj udzielać.
pierwsza najważniejsza kwestia to zrozumienie celów i przesłania tego typu akcji.
druga kwestia to sprawa naszej jedności,bo na lechu sektor e i g dał ciała.
trzecia kwestia jeżeli e nie będzie tak gorliwie dopingował na zwykłych meczach, jak robił to na lechu, to niech milczy zawsze, bo się ośmiesza.
czwarta kwestia że to początek akcji przeciwko działaniom rządu (to do niekumatego Wit.Eka).
piąta kwestia musimy pokazać że kibice w Polsce potrafią stanowić jedność jak chodzi o ważne sprawy.
szósta kwestia ja osobiście litara i starucha mam gdzieś i nie obchodzi mnie ich los.
to tyle w temacie, na tą chwilę odezwę się później choć niektórzy piszą takie farmazony że nie jeden polityk by się nie powstydził im firmować...
|