Temat
:
Protest...
Wyświetl pojedynczy post
michi96d
Member
Od: 11.2009
Skąd: koszary
Offline
#
266
13.05.2011, 15:41
A ja mam takie pytanie dowiemy się kiedyś co było na tej oprawie
Tyle z mojej strony .
michi96d
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michi96d
Znajdź inne posty napisane przez michi96d