Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44356
Stary 13.05.2011, 15:28
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Ale sytuacja w tym okienku może zmusić do sprzedania jakiegoś ogniwa za 1,5mln - 2mln euro. Odchodzi kilku pilkarzy i trzeba będzie uzupełnić te pozycje. Ja wiem, że odchodzą gracze, którzy byli nieprzydatni, ale to oni stanowili rezerwę i tą rezerwę trzeba będzie za coś wzmocnić. Dalej mamy dziury w kadrze i takie będziemy mieli, jeżeli co roku opuszczać nas będzie po 8 graczy.
Ja na forum nowy, więc się za bardzo wychylać nie będę, ale może korzystając z sytuacji, o której mowa, skorzystać z młodszych zawodników ? Nie wszystkich i nie naraz, ale może któremuś z naszej młodzieży taki przeskok jakościowy wyjdzie na dobre ?
Odpowiedz cytując