|
Ale sytuacja w tym okienku może zmusić do sprzedania jakiegoś ogniwa za 1,5mln - 2mln euro. Odchodzi kilku pilkarzy i trzeba będzie uzupełnić te pozycje. Ja wiem, że odchodzą gracze, którzy byli nieprzydatni, ale to oni stanowili rezerwę i tą rezerwę trzeba będzie za coś wzmocnić. Dalej mamy dziury w kadrze i takie będziemy mieli, jeżeli co roku opuszczać nas będzie po 8 graczy.
|