Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3248
Stary 13.05.2011, 14:55
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Tez tego chce ale:
1) Niech Policja i ochrona robi to od czego sa i za co im placisz.
2) Niech sady skazuja a nie opierdalaja sie
3) Niech kluby majac mozliwosci dowala zakazy zgodnie z prawem i z dowodami ktore maja
4) Niech mi zaden Janusz nie zabrania stac tylem do boiska 90 minut.
5) Niech Donald z kumplami nie kara tysiaca za blad jednostki.
6) Niech reszta zrozumie ze jedni przychodza kibicowac, inni ogladac, jeszcze inni robic oprawe, ale nikt nie przychodzi na stadion wylapywac oszolomow bo od tego sa wynajeci i oplaceni ludzie ktorzy dzisiaj opier**** sie na maxa.
7) Niech karaja za przeklinanie kazdego lacznie z filmami na TVN i TVP. Prawo jest wybiorcze jak gazeta Szechtera?
1) Nie rozumiem - czyli wolałbyś, żeby wyszedl kordon policji z bronia gładkolufową, wystrzelili kilka razy, poległych zabrali od razu przed sąd? No nie, ja nie chce takich rozwiazan, ja wole zeby kibice nie dawali ochronie i policji powodow do interwencji
4) Jakis Janusz Ci kiedykolwiek zabronil ogladac mecz na stojaco? No to idź na trybune dla nie-januszów i po sprawie

z reszta sie mniej wiecej zgadzam, tez mnie to wielce irytuje, ze na stadionie przeklnac nie mozna, ale juz w filmach i sejmie jest ok..
Odpowiedz cytując